Mikołaj do wynajęcia sklepu galerii handlowej Gdańsk Gdynia Sopot

Mikołaj do wynajęcia w sklepie, centrum handlowym, galerii handlowej

Okres przedświąteczny to czas, w którym klienci wydają najwięcej pieniędzy. Centra handlowe, galerie i sklepy notują największe obroty. Duża konkurencja (w tym internetowa) sprawia jednak, że o klienta jest coraz trudniej.

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób maksymalnie zwiększyć liczbę klientów w Twoim sklepie nasz Mikołaj do wynajęcia będzie idealnym rozwiązaniem. To dodatkowa, wyjątkowa atrakcja która przyciąga dzieci i ich rodziców.

Mikołaj do wynajęcia Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Nasz Mikołaj pracuje w sklepach, centrach handlowych, galeriach w całym Trójmieście.

Czym zajmuje się nasz Mikołaj?

Nasz Mikołaj do wynajęcia jest bardzo wszechstronny. Może zajmować się (także wraz ze Śnieżynkami czy Elfami) na przykład:
  • organizowaniem i przeprowadzeniem imprezy mikołajkowej
  • rozdawaniem ulotek, materiałów, słodyczy, gadżetów, drobnych upominków itd.
  • pozowaniem do zdjęć
  • czytaniem bajek dzieciom
  • śpiewaniem piosenek
  • tańczeniem i innymi zabawami
Oczywiście zakres pracy naszego Mikołaja ustalimy indywidualnie z każdym klientem. Naszą ofertę dopasowujemy ściśle do potrzeb naszego Klienta. Przygotowujemy propozycje różnych programów i animacji.

Świetna zabawa!

Nasz Mikołaj wie czym jest świetna zabawa, wie w jaki sposób wywołać uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. To osoba dobra, pełna ciepła, która kocha swoją pracę. W swoim repertuarze posiada wiele zabaw i atrakcji.

Mikołaj sanie

Mikołaj profesjonalny

Nasz Mikołaj to prawdziwy profesjonalista, spotyka się z dziećmi i organizuje imprezy mikołajowe od wielu lat. Jeżeli chcesz aby dzieci i dorośli zapamiętali to spotkanie na długo, nasz Mikołaj to najlepszy wybór.

Mikołaj centrum handlowe Gdańsk

Pełna obsada

W zależności od Twoich preferencji nasz Mikołaj może przyjechać ze swoimi współpracownikami – Elfami i Śnieżynkami. Pracujemy całkowicie kompleksowo, zajmujemy się wszystkim.

Mikołaj

Zamów bezpłatną wycenę

Już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie e-mailem aby zamówić bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Napisz nam czego oczekujesz, na czym Ci zależy a my przygotujemy indywidualną propozycję. Wystawiamy faktury VAT.
Zamów bezpłatną wycenę