Mikołaj w domu

Wszystkie pociechy z pewnością czekają na tę wizytę przez cały rok. Mikołaj to nie tylko prezenty ale także magiczne chwile, które najmłodsi będą pamiętać przez długie lata.

Jak wygląda wizyta Mikołaja?

Mikołaj do domu Gdańsk Gdynia Sopot
  • zanim jeszcze Mikołaj zapuka do drzwi, zadzwoń lub wyślij list do Mikołaja aby go wynająć. Ustalimy termin spotkania, sposób wręczenia i dostarczenia prezentów. Nie zapomnij napisać Mikołajowi czy dzieci były grzeczne, jak mają na imię, czym się interesują. Im więcej informacji tym lepiej!
  • w dniu spotkania Mikołaj wyśle umówiony sygnał. Zatrąbi, wyśle smsa albo zadzwoni
  • rodzice w dyskretny, wcześniej ustalony sposób przekażą prezenty. Mikołaj może je także samodzielnie przygotować lub zakupić. Może je też wcześniej przechować
  • podczas wizyty Mikołaj ma za zadanie przede wszystkim bawić! Jest profesjonalistą, wie w jaki sposób uszczęśliwić dużych i małych. Dzieci mogą powiedzieć przygotowany wierszyk, zaśpiewać piosenkę, pokazać swoje prace. Mikołaj także chętnie wspólnie zaśpiewa kolędę. Ma również kilka innych ciekawych pomysłów na świetną zabawę, ale to niespodzianka!
  • zanim Mikołaj wręczy upragnione prezenty, musi się upewnić, że dziecko będzie grzeczne w całym następnym roku, oraz oczywiście że będzie dobrze się uczyło
  • Mikołaj wręcza prezenty, żegna się ze wszystkimi – do następnego roku!
Nie zapomnij naładować baterii do aparatu. Mikołaj chętnie pozuje Zdjęcia z imprezy będą niezwykłą pamiątką do końca życia.

Ile Mikołaj zarabia?

Wynajęcie Mikołaja w dowolny dzień kosztuje 350 zł netto za całą wizytę (trwa około 30 minut).
Wynajmij Mikołaja ►